צרו קשר

וואצאפ

ביטוח אחריות מקצועית לחברי הפ"י 2024

ביטוח אחריות מקצועית לחברי הפ

במחיר ובתנאים ללא תחרות!! אנו שמחים להודיעכם כי תוכנית ביטוח האחריות המקצועית הקבוצתית של הסתדרות הפסיכולוגים בישראל לשנת 2023 חודשה בחברת "מנורה מבטחים".

מדובר בפוליסת ביטוח ייחודית ובלעדית שגובשה והותאמה לצרכים המיוחדים של הפסיכולוגים.

הביטוח כולל שיפורים, הרחבות ותנאים ייחודיים, ומוצע במחיר מוזל לחברי הפ"י בלבד– 455  ₪ לשנה!

הצטרפותכם מאפשרת שימור יכולת התחרות ושיפור התנאים!!

ביטוח אחריות מקצועית לשנת 2024

עיקרי התנאים:

ביטוח בסיסי: גבול האחריות לביטוח אחריות מקצועית הוא 4.5 מיליון ₪ וללא תוספת תשלום. המחיר נשאר כבשנים קודמות- רק 455 לשנה! ניתן להרחיב את גבולות האחריות בתוספת תשלום.

פירוט המחירים:

ביטוח בסיסי: ביטוח אחריות מקצועית ע"ס 4.5 מיליון ₪ – 455 ₪ לשנה (420 ₪ פרמיה ו-35 ₪ דמי טיפול)

ביטוח מורחב: ביטוח אחריות מקצועית ע"ס 10 מיליון ₪ – 655 ₪ לשנה (620 ₪ פרמיה ו-35 ₪ דמי טיפול)
כיסוי ביטוחי לאבחון לצורך קבלת רישיון לנשק מהמשרד לביטחון פנים – 350 ₪ לשנה.

הביטוח הינו על בסיס מועד הגשת התביעה וללא השתתפות עצמית!!
למעט תביעות הכרוכות בהליכים משמעתיים המתנהלים בפני ועדת האתיקה של הפ"י, ועדת התלונות של משרד הבריאות וועדת המשמעת של משרד הבריאות. במקרים אלו תחול השתתפות עצמית של 500 ₪.

הביטוח מכסה התייעצות משפטית – ייעוץ משפטי ראשוני או ייצוג משפטי לתביעה.

הביטוח מכסה טיפול בנפגעי טרור ומלחמה. 

תקופת כיסוי רטרואקטיבית – בתנאי של רצף ביטוח בכול חברת ביטוח בישראל (*הבהרה נוספת בהמשך).

פיצוי במקרה של התליית רישיון. כיסוי ביטוחי מלא למי שמסיים את עבודתו כפסיכולוג ולמשך 7 שנים (Run Off), ומקרה של טיפול בילדים למשך 7 שנים מהגיעם לגיל 18. טיפול מרחוק- ביטוח גם למקרים בהם הטיפול נעשה במלואו או בחלקו באמצעי תקשורת אלקטרוניים (כפוף לתנאי הפוליסה). ביטוח צד ג' בכל קליניקה בקליניקה בבית או בקליניקה מחוץ לבית, בגבול אחריות של 1.5 מיליון ₪ – ללא תוספת מחיר! אפשר להגדיל את הכיסוי לצד ג' עד לסכום ביטוח כולל של 4 מיליון ₪.

פירוט המחירים:

  • כיסוי של 1.5 מיליון ₪ – כלול במחיר הבסיסי ללא תוספת תשלום.
  • כיסוי של 4 מיליון ₪ – תשלום נוסף של 340 ₪.

השתתפות עצמית למקרה תביעת צד ג' הינה בסך- 500 ₪ בלבד.

 

ביטוח סייבר! ללא תוספת תשלום

הגנה מפני תביעות ונזקים העלולים להתרחש עקב תקיפות סייבר. הביטוח הוא על תביעה מצד שלישי (בגובה של עד 200,00 ₪ והשתתפות עצמית של 5,000 ₪), לנזק שנגרם עקב חדירה למערכות המחשוב של המטפל.

*הבהרה חשובה לגבי רצף ביטוח: אם לפסיכולוג/ית לא היה רצף ביטוחי הנובע מתקופה של עד שנה, בה לא עבד/ה עקב הסיבות הבאות: חופשת לידה ממושכת, שנת שבתון או מחלה ממושכת שמנעה מהמבוטח/ת לעבוד, סיבות אלו ייחשבו כרצף ביטוחי ובתנאי שלפסיכולוג היה ביטוח לפני הפסקת עבודתו ובכפוף להצהרה כי לא עבד במשך כל אותו הזמן.

אנו ממליצים לחברים המבוטחים בחברות אחרות לבחון את כדאיות המעבר לתוכנית ביטוח זו בשל התנאים הטובים ורמת הכיסוי הביטוחי. ככל שיצטרפו יותר חברים כך נוכל להמשיך ולשפר את התנאים בעתיד.

אנו מאחלים לחברות וחברי הסתדרות הפסיכולוגים בישראל המשך עבודה מקצועית פורייה וללא תביעות.

הערה: המידע הינו כללי בלבד. התנאים הקובעים הם אלה המופיעים בפוליסה. תהליך הרשמה או חידוש ביטוח אחריות מקצועית לשנת 2024: מצטרפים לביטוח באמצעות אתר ייעודי לחברי הפ"י. האתר מקוון ומאובטח ובאמצעותו משלמים. עם תום הרכישה מקבלים בדוא"ל אישור ביטוח וקבלה. שימו לב: בביטוח אין מע"מ לכן אין חשבוניות! תוכנית הביטוח מוצעת לחברי הפ"י באמצעות "טיב קפיטל סוכנות לביטוח בע"מ". תמיכה טלפונית במהלך שעות העבודה תינתן ע"י אביבה בטלפון 03-9181000.

לטופס הרישום לחצו כאן

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם