צרו קשר

וואצאפ

מאמרים

ביטוח מסעדות – סל כיסויים לראש שקט

ביטוח מסעדות – סל כיסויים לראש שקט

האירוע הטרגי שהתרחש לאחרונה במסעדה מחדד את השאלה: עד כמה בעלי מסעדות מודעים לפתרונות הביטוח העומדים לרשותם?

כמה התרחשויות שקרו לאחרונה הציפו לתודעה הציבורית את הסיכונים המיוחדים של בעלי מסעדות ובתי קפה והסעדה. החזרה לשגרה לאחר שנת הקורונה (2020) הציבה אתגרים חדשים בפני כל הגורמים בענף, והטרגדיה הנוראה של מות סועדת מהווה תזכורת כואבת למחיר של טעויות אנוש.

לאחר פטירתה של אושר דרעי ז”ל, שנפטרה בזמן בילוי במסעדה כתוצאה מאלרגיה לחלב שהיה בין מרכיבי הקינוח שהוגש לה בטעות, שוב עלתה הדרישה לחייב בעלי מסעדות להצטייד באמצעים מצילי חיים, זה רעיון חיובי מאוד.

אנחנו כבעלי מקצוע מחויבים לשאול גם על ענייני ביטוח: עד כמה בעלי מסעדות ובתי קפה מודעים הן לסיכונים ועוד יותר לפתרונות הביטוח?

המקרה המזעזע של אושר דרעי ז"ל מחדד את הצורך בהגנות צד ג'.

סל הכיסויים בביטוח עסק למסעדות ובתי קפה

  • ביטוח מבנה / תכולה – הכיסוי הבסיסי לכל עסק שרוצה להגן על הרכוש מפני נזקים שונים כגון אש, פריצה, גניבה ונזקים נוספים. במסעדות בהן יש ציוד מגוון ותנועה גדולה של אנשים, לביטוח התכולה יש חשיבות מיוחדת.
  • ביטוח צד ג' – כיסוי לנזקי גוף ונפש שנגרמו לאורחי המסעדה או לספקים בשטח המסעדה. כל נזק עלול להגיע לתביעה כנגד הבעלים, ובמקרים של נזקי גוף סכומי התביעות יכולים להיות גבוהים מאוד. לכיסוי צד ג' יש חשיבות גם כהגנה מפני תביעות בנושא הקורונה.
  • ביטוח חבות מעבידים – כיסוי לתביעות של עובדים בגין נזקי גוף.
  • ביטוח אובדן הכנסה – כיסוי מיוחד לתקופה של שיקום ושיפוץ כתוצאה מאירוע ביטוחי, בה נגרם לעסק אובדן הכנסה.

פתרונות ביטוח שכל בעל עסק, בכלל זה בעל מסעדה או בית קפה, חייב לקחת בחשבון הם, כמובן, הביטוחים הפנסיוניים לעובדים.

 

ייעוץ ביטוחי לבעלי מסעדות ובתי קפה

ניהול בית אוכל – מסעדה, בית קפה, באר, קייטרינג – הוא עניין מורכב שמחייב המון תשומת לב להמון פרטים. ראש שקט בעבודה הוא נכס שאי אפשר לוותר עליו בענף הזה.
כיסוי ביטוחי מותאם אישית, לצרכים וליכולות, עושה שקט נפשי. פנו אלינו עכשיו לקבלת ייעוץ ופתרונות שיאפשרו לכם להתמקד בהצלחה.

מאמרים נוספים בשבילך

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם