צרו קשר

וואצאפ

מאמרים

ביטוח תלמידים - הילדים שלכם מבוטחים 24/7, גם בחופש

ביטוח תלמידים – הילדים שלכם מבוטחים 24/7, גם בחופש

ביטוח תאונות אישיות לתלמידים מספק לכל תלמיד בישראל, מגן ועד תיכון, כיסוי ביטוחי עם פיצוי כספי. מחיר ביטוח תלמידים נקבע ע"י הכנסת, והוא נגבה במסגרת תשלומי הורים

כל תלמיד בישראל, מגן הילדים ועד סיום בית הספר התיכון, מבוטח בביטוח תאונות אישיות קבוצתי, ביטוח תלמידים שמסופק ע"י הרשות המקומית שאחראית על שירותי החינוך בקהילה.

ההורים משלמים על ביטוח תלמידים במסגרת תשלומי הורים. הסכום כפוף לתקרה שנקבעת ע"י ועדת החינוך של הכנסת. נכון ל-2019 הסכום הוא 49 ש"ח לשנה.

התנאים הם אחידים לכל ההורים ולכל התלמידים בישראל.

מהו ביטוח תאונות אישיות?

ביטוח תאונות אישיות הוא ביטוח המעניק למבוטח, או למשפחתו, פיצוי כספי במקרה של פגיעה מתאונה. ביטוח תאונות אישיות מכסה מגוון רחב מאוד של סוגי תאונות, והוא תקף 24/7 בכל מקום בו נמצא המבוטח, בכלל זה בחו"ל. הכיסוי כולל נכות זמנית, נכות קבועה ומקרי מוות.

הפיצוי ניתן בכל מקרה וללא קשר לסוגיית האחריות לתאונה או לאשמה.

בביטוח תאונות אישיות פרטי, סכומי הפיצוי נקבעים ע"י המבוטח, ומשפיעים כמובן על מחיר הביטוח. השימוש בכספי הפיצוי הוא לפי שיקול דעתו המוחלט של המבוטח או המוטבים.

בביטוח תאונות אישיות לתלמידים, שהוא ביטוח קבוצתי, סכומי הביטוח נקבעים ע"י הרשויות במסגרת מכרז ביטוח תלמידים בין חברות הביטוח.

מה חשוב לדעת על ביטוח תאונות אישיות לתלמידים?

הביטוח לתלמידים תקף בכל ימות השנה, בכלל זה בימי חופשה, וכולל גם תאונות שהתרחשו מחוץ לתחומי המוסד החינוכי (גן או בית ספר) ותאונות שהתרחשו שלא במסגרת פעילות המוסד החינוכי.

הכיסוי אינו כולל תאונות עבודה, המכוסות במסגרת ביטוח לאומי, ופעולות איבה ומלחמה. כמו-כן, בביטוח התלמידים לא כלולות תאונות דרכים.

תלמיד רשאי להגיש תביעה כנגד פוליסת ביטוח תלמידים עד גיל 21, בכלל זה בגין תאונות שהתרחשו בעבר הרחוק.

הסדר הביטוח כולל גם הורים המשתתפים בפעילות במסגרת המוסד החינוכי.

חברת הביטוח מחויבת לספק להורי התלמידים העתק של הפוליסה העדכנית בה מבוטחים ילדיהם.

אז מה לשאול את הסוכן?

ביטוח תאונות אישיות לתלמיד נלקח בחשבון בעת תכנון סל הביטוח המשפחתי. סוכן הביטוח שלכם יוכל להעמיק את הידע בכל הקשור לביטוח התלמידים של ילדיכם.

באפשרותכם לרכוש לילדיכם גם פוליסות ביטוח תאונות אישיות פרטיות. כמו כן, בעת נסיעה לחו"ל ניתן לכלול כיסוי לתאונות אישיות בפוליסת ביטוח הנסיעות. התייעצו עם הסוכן.

מאמרים נוספים בשבילך

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם