צרו קשר

וואצאפ

מאמרים

חדש בתמהיל החיסכון המשפחתי – השקעות אלטרנטיביות

חדש בתמהיל החיסכון המשפחתי – השקעות אלטרנטיביות

השקעה בשווקי ההון השונים פתוחים היום גם למשקיעים קטנים באמצעות טכנולוגיות מתקדמות. הכירו את עולם ההשקעות האלטרנטיביות, המהווה חלק מעולם פתרונות החיסכון. דברו עם סוכן הביטוח שלכם באורן-מזרח לבנית תמהיל השקעה המתאים לכם

כולנו חולמים להשקיע ולהרוויח תשואות גבוהות ואם אפשר בסיכון נמוך, אך האם גם אתם חשבתם פעם להשקיע "כמו הגדולים" בשווקי ההון? האם גם אתם רציתם ונמנעתם מכך, כי שוק ההון "גדול עליכם"?

ובכן, יש לנו בשורה בשבילכם – היום כבר אפשר להשקיע בשווקי ההון גם בסכומים קטנים. כלומר, שווקי ההון הבינלאומיים נפתחו גם לכסף הפנוי שלכם. כן, כל אחד ואחת יכולים. רק לבחור:

  • קרנות נאמנות
  • תעודות סל
  • נדל”ן מניב בישראל ובחו”ל
  • קומודיטיז (מתכות וסחורות)
  • קרנות Private Equity
  • אסטרטגיות Long\Short
  • ארביטראז’

השקעות אלטרנטיביות – מהפכה טכנולוגית שעובדת בשבילכם

שווקי ההון מתנהלים היום בעיקר במרחב הדיגיטלי, באמצעות מערכות פיננסיות חכמות שמאפשרות ביצוע החלטות ועסקאות בזמן אמת, ומעבר של כספים במהירות האור מקצה אחד של העולם לקצהו השני.

התשתיות האלו נולדו כדי לשכלל את הפעילות הכלכלית הגלובאלית, אבל במקביל, כפועל יוצא, הן פתחו את השער גם למשקיעים הקטנים – יחידים ומשפחות – שמחפשים חלופה לתוכניות חיסכון.

במילים אחרות: אותן טכנולוגיות מתקדמות שנועדו לתנועה של "הכסף הגדול" עובדות גם בסכומים קטנים. כלומר, גם עבורכם.

מתאים לכם השקעות אלטרנטיביות? דברו עם סוכן הביטוח

עולם ההשקעות האלטרנטיביות הוא חלק מעולם החיסכון; ולכן מצריך ידע ומקצועיות. ניתן להשקיע סכומים חד פעמיים, או בהפקדות תקופתיות, ולצפות לתשואות בהתאם לאפיק הנבחר, בדומה למסלולים השונים של תוכניות החיסכון ועוד מגוון אפשרויות.

כמו תוכניות החיסכון – פוליסות חיסכון, קופת גמל להשקעה וכד' – גם אפיקי ההשקעות האלטרנטיביות נגישים לצרכן באמצעות סוכני הביטוח, המקצוענים שמופקדים על פתרונות החיסכון הפנסיוני (לטווח ארוך) ועל פתרונות החיסכון לכל מטרה, ומרכזים את כל נושא החיסכון עבור הצרכן הישראלי.

המסר הוא ברור: כל חיסכון חשוב לבחון ולהחליט בראיה רחבה הכוללת את הסיכון, משך הזמן לחיסכון והתשואה הרצויה. לכן במידה ואינכם אנשי מקצוע, חשוב להתייעץ ולבחון את החלופות.

השקעות אלטרנטיביות הן פתרון שמתאים במיוחד למי שיש לו כספים נזילים ללא ייעוד מוגדר או שנמצאים בפיקדון בבנק. עולם ההשקעות האלטרנטיביות מאפשר למשפחות לגוון את סל החיסכון עם אפיקי השקעה בעלי פוטנציאל תשואה עודפת מחיסכון בבנק ושבעבר היו מחוץ להישג יד.

כאמור, חשוב ומומלץ לקבל ייעוץ מקצועי של סוכן ביטוח, לבניית תמהיל חיסכון והשקעה מותאמים אישית.

מאמרים נוספים בשבילך

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם