עמוד הבית אודות ביטוחים לוח משרות מגזין בקליק חברות בנות צור קשר
ביטוח רכבביטוח דירהביטוח נסיעות לחו"לביטוח עסקביטוח משכנתאפנסיוניבריאות וסיעודמקרה מוותתאונות אישיותחסכוןניהול תיקיםקופות גמל

חסכון


בין אם את/ה מתכנן לרכוש דירה, או לצאת לטיול חובק עולם, אם את/ה מעוניינים ברכב חדש, או שהחלטת לחסוך כסף עבור אוניברסיטה לילדים, עבור אלו או כל חלום אחר אתה זקוק לחיסכון.

הרעיון הוא פשוט: ככל שהחיסכון שלך ינוהל בדרך טובה יותר, כך תוכל להגשים את המטרות שלך מהר יותר.
משקיע יכול לבצע הפקדות באמצעות הוראת קבע או באופן חד-פעמי, והכספים מנוהלים בחברת הביטוח/בית השקעות. כמו כן, יכול המשקיע למשוך בכל עת את כספו ללא תשלום קנס כלשהו.

לרשותו מגוון מסלולי השקעה, והוא רשאי לנייד ביניהם את כספו מעת לעת.

פוליסות השקעה מהווה דור חדש של תוכניות החיסכון וההשקעה מבתי היוצר של חברות הביטוח, התוכניות כוללות בתוכן חיסכון חודשי ו/או הפקדת סכומים חד פעמיים.


הפקדות: ניתן להפקיד בכל עת סכום חד פעמי ו/או הוראה להפקדה קבוע מידי חודש. ניתן להוסיף לתוכנית סכומים חד פעמיים מעת לעת ללא צורך בפתיחה של תוכנית חדשה.

נזילות:
התוכנית נזילה בכל עת וניתנת למשיכה תוך ארבעה ימי עסקים. ניתן לבצע משיכות חלקיות על פי הצורך או משיכות על פי רווחים.

מגוון מסלולי השקעה:
לתוכניות מגוון רחב של מסלולי השקעה לבחירה העונים על הצורך של כל משקיע וחוסך ולתקופות השקעה שונות, לכל מסלול אופי השקעה שונה וניתן לשלב בין כמה מסלולים. 

 

דמי ניהול שקופים וקבועים: דמי הניהול  מהווים את העלות היחידה למשקיע, בשונה מקרנות נאמנות או ניהול תיקים אין עמלות נלוות אחרות כגון שיעור הוספה, עמלות קניה ומכירה, דמי נאמן ,דמי משמרת.

דחיית תשלום מס על הרווחים:
המעבר בין מסלולי ההשקעה אינו כרוך בתשלום מס ריווחי הון , סכום המס על הרווחים נגבה במועד מימוש הכסף. יתרון זה מקנה למשקיע בפוליסות ההשקעה להרוויח תשואה גם על הכסף שעדיין לא שולם כמס רווחים.

משיכה כפנסיה לכל החיים:
לתוכנית יתרון ייחודי הנשען על עצם היותה תוכנית מבית היוצר של חברת הביטוח, יתרון זה מקנה לחוסך לבחור למשוך את התוכנית כפנסיה המשולמת לכל ימי חייו. סכום הפנסיה נגזר מזכויות הנירשמות לזכותו בעת הכניסה לתוכנית.

הטבות מס לגימלאים:
מי שמלאו לו 55 שנים לפחות ב1.1.2003 זכאי לפטור ממס על רווחים עד גובה תיקרה בתוכנית חיסכון זו. על הלקוח להגיש בקשה להחזר מס מפקיד השומה בצירוף אישור תשלום מס שהונפק ע"י היצרן.

ניהול תוכנית החיסכון כתיק השקעות:
הכסף הנצבר בתוכנית החיסכון מנוהל כתיק השקעות לכל דבר הניתן לצפייה אינטרנטית המעודכנת ברמה יומית וכוללת אינפורמציה רחבה על מסלול ההשקעה וביצועי התוכנית.