עמוד הבית אודות ביטוחים לוח משרות מגזין בקליק חברות בנות צור קשר
ביטוח רכבביטוח דירהביטוח נסיעות לחו"לביטוח עסקביטוח משכנתאפנסיוניבריאות וסיעודמקרה מוותתאונות אישיותחסכוןניהול תיקיםקופות גמל

בריאות וסיעוד


ביטוח בריאות פרטי מהווה פתרון לבעיות קבועות ומתמשכות של מערכת הבריאות הציבורית.
ביטוח זה מאפשר לכם שליטה מלאה בתהליך הטיפול הרפואי ללא תלות והמתנה לאישורים של ועדות שונות במשרד הבריאות ו/או קופות החולים.

אם תקדישו לנו כמה דקות, נספר לכם אודות ביטוח בריאות פרטי וכיצד נוכל לעזור לכם באמצעות המוצרים שלנו, לדאוג לעצמכם וליקרים לכם מכל.

ביטוחי הבריאות מהווים בעצם רפואה פרטית שאינה חלק ממערכת הבריאות הממשלתית. מיד כשעולה הצורך בניתוח, השתלה או טיפול מיוחד אחר – יש זכאות לקבלם.
בביטוח בריאות ניתן לבחור את הרופא המטפל בארץ או בחו"ל על פי העדפה אישית. עלויות האשפוז, הטיפול וכל הצרכים הנלווים, ממומנות על חברת הביטוח.
במקרים רבים מדובר בסכומים של עשרות ומאות אלפי דולרים.ביטוח תרופות שלא בסל הבריאות:
ביטוח בריאות זה מעניק כיסוי למימון תרופות שלא בסל, ברוב המקרים מדובר על תרופות מורכות ומצילות חיים שעלותן יכולה בקלות להגיע לאלפי שקלים לחודש ואף הרבה מעבר לכך.


ביטוח ניתוחים ומחליפי ניתוח:
בתחום ביטוחי הבריאות הפרטיים בישראל ביטוח ניתוחים והשתלות מגיע כחבילה ביטוחית אחת שכן היא מיועדת לניתוחי השתלות ולניתוחים רבים אחרים – בישראל ובחו"ל.

במצבים רפואיים המצריכים ניתוחים, בעיקר מורכבים אך גם קלים ופשוטים יותר פוליסת ביטוח זו מאפשרת בחירת מנתח, בחירת מוסד רפואי, קיצור תורים ועוד.
ביטוח זה מכסה עלות ניתוחים בישראל ובחו"ל דבר המהווה יתרון משמעותי כאשר יש צורך בניתוח מורכב שעלותו בחו"ל באופן פרטי אדירה


ביטוח השתלות:

מצב רפואי המצריך השתלת איבר הוא ללא ספק חמור, לא שגרתי ודחוף, לרוב מדובר על מחלות קשות או בעיות רפואיות חמורות המחייבות השתלה על מנת להציל את חייו של החולה או לשפר את איכות חייו משמעותית.

אמנם בישראל קיים שירות השתלות כחלק מסל הבריאות, אך מדובר בפועל על תור שעשוי להימשך שנים, אין וודאות שהחולה עובר את הניתוח המורכב בבית החולים המוביל ופעמים רבות החולים פשוט נפטרים למרבה הצער בהמתנה להשתלה המיוחלת.
לכן קיים ביטוח השתלות, ביטוח פרטי המאפשר לעבור את ההשתלה בחו"ל במגוון רחב של מוסדות מובילים, ובעיקר לקצר את משך ההמתנה לניתוח – באופן שבהחלט עשוי להציל חיים. הביטוח מעניק, בחלק מהמקרים גם מימון מלא לניתוח.

מהו הצורך הביטוחי המכוסה?

בעת גילוי מחלה קשה נגרמות הוצאות שאינן מכוסות במסגרות האחרות הן הפרטיות והן הציבוריות. (כגון: הסעות, עזרה בבית, אובדן ימי עבודה, אביזרים מיוחדים, תמיכה פסיכולוגית ועוד).

מהם הפתרונות בביטוח זה?
פוליסת מחלות קשות נותנת בידי המבוטח פיצוי כספי שאת גובהו ניתן לקבוע בעת הכניסה לביטוח, הפיצוי יכול לשמש לצורך הוצאות רפואיות או מניעת ירידה ברמת ואיכות החיים , או לכל שימוש אחר.


מה חשוב לדעת?
■ גיל כניסה מרבי - 60 
■ גיל סיום הכיסוי - 75 
■ תעריפים - משתנים בכל 5 שנים
■ סכום ביטוח מקסימאלי- 600,000 ₪ לבוגר

מהו בעצם ביטוח סיעודי פרטי ולמה זה חשוב?
כמעט כולנו מכירים, לצערנו, אדם הנעזר בקרובי משפחתו או במטפלים לביצוע פעולות יומיומיות.

לרחוץ פנים, להתהלך, לשבת, לקום - פעולות אלו הנראות לרבים מאיתנו מובנות מאליהן,
מחייבות אחרים בעזרה רבה וסיוע, או ליתר דיוק – סיעוד. כל אחד מאיתנו עלול לחלות במחלה קשה, להיקלע לתאונה או לאירוע שיגרמו לתלות באחרים ולצורך בטיפולים יקרים שיאפשרו שיקום והמשך חיים ארוכים ומלאי כבוד.

איש אינו רוצה לחוש שהוא מהווה מעמסה על אחרים, ובמיוחד על היקרים לו.

על כן, בכדי להבטיח את האפשרות לקיים חיים מכובדים גם לאחר אובדן יכולת, וזאת מבלי להסתמך על קרובי משפחה וחברים, ניתן לרכוש ביטוח סיעודי.
ביטוח זה יבטיח את מתן התמיכה, השיקום והשירותים המקיפים והטובים ביותר עבורכם על פי הצורך לאורך כל החיים, ובאופן הפשוט והקל ביותר.

אמנם הרפואה המודרנית מצילה חיים ומאריכה אותם, אך אין בכך די, אנו זקוקים גם לאיכות חיים. הארכת תוחלת החיים זה תפקידה של הרפואה; איכות החיים - זה כבר התפקיד שלנו...

למה זה חשוב?

ביטוח אובדן כושר עבודה זו הדרך הטובה ביותר להבטחת מקור הכנסה חודשי, כתחליף למשכורת,  אלו הם עיקרי התכנית :


·     ביטוח אובדן כושר עבודה ישולם אם עבד המבוטח עד קרות מקרה הביטוח , וכתוצאה ממחלה או תאונה שארעה לו נשלל ממנו בשיעור של 75% לפחות הכושר לעבוד בכל מקצוע או עיסוק בהם עסק לפני קרות מקרה הביטוח ובעיסוק סביר אחר המתאים להשכלתו.  


·     תשלום הפיצוי החודשי יבוצע בתום 1 או 3 חודשי המתנה כל עוד המבוטח נמצא במצב של אובדן כושר עבודה או עד תום תקופת הכיסוי שנבחרה בעת ההצטרפות (גיל 67-60)


·     הפוליסה תשוחרר מתשלום פרמיות במקרה של אובדן כושר עבודה


·     קבלת השלמת הכנסה, באופן יחסי לפגיעה בהשתכרות, במקרה שהמבוטח נמצא באי כושר, אך עובד בעבודה אחרת באופן חלקי או מלא


·     פיצוי ישולם במקרה של אובדן כושר עבודה חלקי עד תום תקופת היות המבוטח באובדן כושר או עד תום תקופת הביטוח, המוקדם מביניהם

מהו ביטוח למקרה מוות (ריסק)?

ביטוח למקרה מוות נועד להעניק ביטחון כלכלי לבני המשפחה, במקרה של מות המבוטח, חלילה.

מה חשוב להגדיר עם רכישת ביטוח זה?
ברכישת ביטוח למקרה מוות חשוב להגדיר את הפרטים הבאים:
א. סכום הביטוח
ב. תקופת הביטוח
ג. מטרת הביטוח
ה. אופן תשלום סכום הביטוח למוטבים במקרה פטירת המבוטח

כיצד לבחור את אופן תשלום סכום הביטוח למוטבים במקרה מוות?

ניתן לבחור בין מספר אפשרויות בהתאם למטרות וצרכי המשפחה:

תשלום חד פעמי
קבלת סכום ביטוח חד פעמי, שישמש את המוטבים כתחליף להכנסות המבוטח. תכניות מסוג ביטוח למקרה מוות (ריסק) או ביטוח מוות מתאונה, מעניקות תשלום כזה

תשלומי קצבה חודשית כתחליף להכנסה שוטפת
ישנם כיסויים המעניקים תשלום חודשי למשך תקופה מוגדרת מראש (על פי בחירת המבוטח), למשל: ביטוח הכנסה למשפחה או קרן הפנסיה של הפניקס פנסיה

הלוואה
קיימים כיסויים מיוחדים המתאימים לכיסוי יתרת חוב ההלוואה במקרה פטירה, למשל: ביטוח משכנתא

ירושה
ישנם כיסויים המלווים את המבוטח במשך כל ימי חייו ומבטיחים ליורשיו סכום ידוע מראש למשל: ביטוח למקרה מוות – ריסק


מהם הגורמים המשפיעים על גובה הפרמיה?
הגורמים המשפיעים על התשלום החודשי שלנו הם:
א. גילו של המבוטח
ב. עיסוקו ומקצועו של המבוטח
ג. מצב הבריאות של המבוטח
ד. מינו של המבוטח
ה. האם המבוטח מעשן או לא מעשן

אלו מוצרי ביטוח ניתן לרכוש למקרה פטירה?

·     פוליסה הכוללת חיסכון וביטוח למקרה מוות עם מגוון אפשרויות לבחירת מסלולי ההשקעה

·     ביטוח למקרה מוות המבטיח תשלום חד פעמי במקרה פטירת המבוטח. התעריף משתנה מידי שנה

·     הכנסה חודשית לבני המשפחה לתקופה מוגדרת, במקרה פטירת המבוטח, תמורת פרמיה נמוכה