צרו קשר

וואצאפ

השירותים שלנו

ביטוח בריאות

ביטוח בריאות

ביטוח בריאות זה מוצר מציל חיים. נקודה.

אם היו אומרים לנו שיש איזו גלולת פלא שניתן לרכוש, לבלוע, ובכך להבטיח שהיא תציל את בריאותנו או בריאות אהובינו כשזו תעמוד בסכנה, מי לא היה רץ לרכוש אותה מיד?! אז זהו שיש, רק שזו לא גלולה אלא ביטוח. ביטוח בריאות.

כמה פעמים בחודש יוצא לך להגיד: העיקר הבריאות? הרבה, כמו כולנו. אבל לא מספיק לדבר, צריך גם לדאוג שתמיד יהיה לנו גיבוי בריאותי מלא. מערכת הבריאות הציבורית אינה ערוכה לתת לנו את הגיבוי הזה – בטח לא בכל רגע, בטח לא בכל מצב. לעומת זאת ענף הביטוח ערוך… עם מגוון ביטוחי בריאות מצילי חיים.

ביטוח בריאות פרטי הוא רפואה פרטית לכל דבר, שנמצאת בהישג ידם של כל אחד ואחת מאיתנו. זו רפואה שאינה חלק ממערכת הבריאות הציבורית על בעיותיה וסרבוליה, והכי חשוב – היא בשליטה שלנו.

ביטוח בריאות מאפשר לך שליטה מלאה בתהליך הטיפול הרפואי ללא תלות וצורך להמתין לאישורי ועדות שונות בקופות החולים ובמשרד הבריאות. זה אומר לדוגמה: בחירת הרופא המטפל בארץ/בחו"ל בהתאם להעדפתך האישית; זכאות לקבל כל ניתוח, השתלה או טיפול מיוחד כלשהו שעולה בהם צורך, כשחברת הביטוח תישא בעלויות האשפוז, הטיפול וכל צורך נלווה אחר; מימון תרופות שאינן בסל הבריאות, ועוד.

באורן מזרח אנו מציעים מוצרי ביטוח בריאות מצילי חיים, שיאפשרו לכם להבטיח את הטיפול הרפואי המיטבי, בזמן ובמקום הנכון – לעצמכם וליקרים לכם מכל. ביניהם נמנים:

  • ביטוח תרופות שאינן בסל הבריאות – כיסוי למימון תרופות שאינן כלולות בסל הבריאות, חלקן מצילות חיים ועלויותיהן מגיעות לעשרות ומאות אלפי שקלים.
  • ביטוח ניתוחים ומחליפי ניתוח – מופעל במצבים רפואיים המצריכים ניתוחים, קלים כמורכבים, בארץ או בחו"ל. הביטוח מאפשר בחירת מנתח ומוסד רפואי, קיצור תורים, ומכסה עלויות של ניתוחים המוערכות בהון עתק.
  • ביטוח השתלות – השתלת איבר נדרשת על מנת להציל חיים או לשפר משמעותית את חייהם של חולים במחלות קשות ובמצבים רפואיים שאין להם פתרון אחר. שירות ההשתלות הנכלל בסל הבריאות בישראל כרוך בהמתנה של שנים, שלעיתים, למרבה הצער, הממתינים נפטרים במהלכה. ביטוח השתלות פרטי מאפשר לעבור השתלה בחו"ל במגוון מוסדות מובילים, תוך קיצור משך ההמתנה לניתוח באופן שיכול להציל חיים. בחלק מהמקרים הביטוח מעניק מימון מלא לניתוח.

חשוב לבנות ביטוח בריאות שמתאים במדויק לצרכים שלך ושל בני משפחתך.

נשמח לעשות זאת יחד – כדי לתת בידיים שלך את המוצר הטוב ביותר עבורך.

קבל הצעה
ביטוח בריאות
ביטוח בריאות

ביטוח תרופות שלא בסל הבריאות

ביטוח בריאות זה מעניק כיסוי למימון תרופות שלא בסל, ברוב המקרים מדובר על תרופות מורכות ומצילות חיים שעלותן יכולה בקלות להגיע לאלפי שקלים לחודש ואף הרבה מעבר לכך.

קבל הצעה
ביטוח בריאות

ביטוח ניתוחים ומחליפי ניתוח

בתחום ביטוחי הבריאות הפרטיים בישראל ביטוח ניתוחים והשתלות מגיע כחבילה ביטוחית אחת שכן היא מיועדת לניתוחי השתלות ולניתוחים רבים אחרים – בישראל ובחו"ל.
במצבים רפואיים המצריכים ניתוחים, בעיקר מורכבים אך גם קלים ופשוטים יותר פוליסת ביטוח זו מאפשרת בחירת מנתח, בחירת מוסד רפואי, קיצור תורים ועוד.
ביטוח זה מכסה עלות ניתוחים בישראל ובחו"ל דבר המהווה יתרון משמעותי כאשר יש צורך בניתוח מורכב שעלותו בחו"ל באופן פרטי אדירה

קבל הצעה
ביטוח בריאות

ביטוח השתלות

מצב רפואי המצריך השתלת איבר הוא ללא ספק חמור, לא שגרתי ודחוף, לרוב מדובר על מחלות קשות או בעיות רפואיות חמורות המחייבות השתלה על מנת להציל את חייו של החולה או לשפר את איכות חייו משמעותית.

אמנם בישראל קיים שירות השתלות כחלק מסל הבריאות, אך מדובר בפועל על תור שעשוי להימשך שנים, אין וודאות שהחולה עובר את הניתוח המורכב בבית החולים המוביל ופעמים רבות החולים פשוט נפטרים למרבה הצער בהמתנה להשתלה המיוחלת.
לכן קיים ביטוח השתלות, ביטוח פרטי המאפשר לעבור את ההשתלה בחו"ל במגוון רחב של מוסדות מובילים, ובעיקר לקצר את משך ההמתנה לניתוח – באופן שבהחלט עשוי להציל חיים. הביטוח מעניק, בחלק מהמקרים גם מימון מלא לניתוח.

קבל הצעה

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם