צרו קשר

וואצאפ

השירותים שלנו

ביטוח דירה

ביטוח דירה

הבית שלך ותכולתו – זהו מרכז חייך. לכן, ביטוח דירה הוא מרכזי וחיוני כל כך.

ביתנו, הדירה שלנו – זה בפירוש מפעל חיינו. בין דל"ת אמותינו שמורים הדברים היקרים ביותר שרכשנו – מריהוט ועד מכשירי חשמל, מתכשיטים ועד פריטי אמנות יקרי ערך. על כל אלה אנחנו צריכים להגן מפני סכנות המאיימות עליהם בכל רגע.

בתים פרטיים ודירות עלולים להינזק כתוצאה מאירועים כמו פריצה, שוד, גניבה, שריפה, הצפה, רעידת אדמה או נזקי טבע אחרים וכיו"ב. אירועים כאלה מתורגמים בסופו של דבר לנזקים כלכליים, לעיתים אדירים עד כדי אובדן הדירה כולה. מכאן ניתן להבין את המשמעות של ביטוח הדירה –  חשוב לבטח כל בית ודירה על תכולתם באופן המקיף והמיטבי, מבחינת כיסוי ומחיר.

כמענה לצורך לספק לבעלי דירות ובתים הגנה מפני סיכונים שונים, העלולים לגרור הפסדים כלכליים משמעותיים – חברות ביטוח רבות בישראל מציעות ביטוח דירה עם מגוון כיסויים למבנה הדירה ולתכולתה. איך בוחרים את ביטוח הדירה המתאים?  זה שיעניק לך שקט נפשי…

כאן נכנסת לתמונה קבוצת אורן מזרח – אנו מעמידים לרשותך מחולל תעריפי ביטוח דירה, המאפשר לך לקבל הצעת מחיר on-line. מערכת BEST PRICE  המתקדמת תאפשר לך לקבל מחיר אטרקטיבי, ומעל הכול – לישון בשקט, מתוך ידיעה בטוחה שבעת הצורך יינתן לך הפיצוי המגיע לך. עם מודעות מלאה ומעמיקה לצרכים הביטוחיים של כל לקוח, אנו נערכים בצורה הטובה ביותר ללוות אותך מרגע קבלת הצעה המחיר ועד לתשלום התביעה, באם תוגש.

יחד נשמור על הבית שלך.

קבל הצעה
ביטוח דירה
ביטוח דירה

כיצד נקבע מחיר הביטוח לביטוח תכולה?

מחיר הביטוח נקבע לפי שווי הרכוש בבית או הדירה המבוטחת. בנוסף נלקח בחשבון גם מיקום הדירה.אם לדוגמא הנכס שלכם נבנה במקום מסוכן או חשוף יותר מהרגיל לשוד או לפריצה, יהיה המחיר גבוה בהתאם. בתים פרטיים ודירות קרקע חשופים יותר לאירועי פרציה וגניבה, ולכן פוליסות הביטוח יקרות משמעותית מאלו של דירות בבתים משותפים. באזורים מסוכנים או בעיתיים או בקומות נמוכות, התקנת דלת ביטחון או אמצעי התרעה כגון סורגים או אזעקה יכולים למנוע פריצה או גניבה ולהוזיל את מחיר הביטוח.
לביטוח מבנה ניתן להוסיף גם ביטוח אחריות כלפי צד שלישי, ביטוח אחריות מעבידים לעובדי משק כמו עוזר/ת בית ומטפל/ת וכמובן גם וחפציהם האישיים. ניתן להוסיף כיסוי לחפצים אישיים מחוץ לדירה כמו במחזן, אופנים, ועוד.

קבל הצעה
ביטוח דירה

ביטוח תכולה

ביטוח תכולה מגן מפני נזק לרכוש (להבדיל מהמבנה) המבוטח בדירה או בבית בו הוא גר. ביטוח תכולה מכסה מגוון רחב של סיכונים כמו: גניבות, פריצות, שריפות, מקרי שוד, שיטפונות והצפות ממקורות מים שהם חיצוניים, רעמים וברקים, התפוצצויות, סערות, פגיעות שנעשו בזדון ומקרים נוספים גם אש. ביטוח תכולה מגן מפני נזק לרכוש (להבדיל מהמבנה) המבוטח בדירה או בבית בו הוא גר. ביטוח תכולה מכסה מגוון רחב של סיכונים כמו: גניבות, פריצות, שריפות, מקרי שוד, שיטפונות והצפות ממקורות מים שהם חיצוניים, רעמים וברקים, התפוצצויות, סערות, פגיעות שנעשו בזדון ומקרים נוספים גם אש.

קבל הצעה
ביטוח דירה

ביטוח מבנה

ביטוח מבנה, כשמו כן הוא, והוא נועד לפצות מבוטח במידה וקרה נזק ישיר למבנה הדירה או הבית המבוטח (רצפה, קירות, גג, תקרה, חלונות, דלתות, ולחלקים הצמודים לבניין כמו מחסן, מערכות סולריות, צנרת, מתקני הסקה, מרפסות, מתקני טלפון וחשמל, שערים, גדרות ועוד. ביטוח מבנה מתאים לבעלי דירות, בתים משותפים, לבעלי בתים פרטיים, לשוכרי דירות המעוניינים להגן על רכושם או מחויבים בכך מכוח חוזה השכירות. בנקים וחברות הנותנות משכנתאות מחייבות את לקוחותיהם בביטוח מבנה. ביטוח מבנה מבטיח כי במקרה של תביעה (המכוסה על פי תנאי הפוליסה) תקבלו פיצוי על הנזק שנגרם למבנה, וכן פיצוי על הוצאות נוספות שיגרמו לכם בעקבות הנזק, כמו עלויות שמאים, שכר אדריכלים, יועצים, מהנדסים, קבלנים, בעלי מקצוע או הוצאות פינוי הריסות ואובדן שכר דירה.

קבל הצעה
ביטוח דירה

אילו פריטים אינם מכוסים בביטוח תכולת דירה?

להלן רשימה של פריטים אשר אינם מכוסים בביטוח תכולת דירה: ואם יש צורך לבטח אותם יש לעשות זאת באופן מיוחד ופרטני: ניירות ערך ואיגרות חוב, בעלי חיים, כלי שיט, המחאות, כלי רכב ממונעים, תעודות, מסמכים וכתבי יד. כלי נשק ופריטים המשמשים לעסק. עוד חשוב לזכור כי חפצים שנמצאים מעבר לדלת הבית, בחדר המדרגות או ברחבת הכניסה אינם מבוטחים. כך יש לכם זוג אופניים, עגלות ילדים, פריט ריהוט, הנמצאים מחוץ לבית, יש לדאוג לביטוח מתאים בתכולת הדירה.

קבל הצעה
ביטוח דירה

הרחבות נוספות לפוליסת ביטוח תכולה

כיסויים נוספים לפוליסת ביטוח התכולה ניתנים לרכישה תמורת תשלום פרמיה נוספת, או לעיתים גם בחינם. לדוגמה אנשים שמשתמשים בדירתם גם לצרכים של עבודה או עסק יכולים להרחיב את פוליסת ביטוח התכולה ומחילים אותה גם על האזורים המשמשים אותם כמשרד או עסק לקבלת קהל, כמו קליניקה.

קבל הצעה

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם