צרו קשר

וואצאפ

השירותים שלנו

ביטוח לעסקים

ביטוח לעסקים

יש לך עסק משלך? חשוב שיהיה לו ביטוח משלו!

עסק, בעיקר מצליח, הוא מקור לרווח, סיפוק וגם טפיחה משמעותית לאגו. לצד זאת, ניהול עסק הוא מלאכה מורכבת, המזמנת לבעליה אינספור בעיות וקשיים בהווה, וגם אי ודאות לגבי מה שצופן העתיד. אז נכון שאי אפשר להבטיח את העתיד העסקי, אבל אפשר בהחלט לבטח את העסק בכיסויים שיספקו לך שקט וביטחון ברבדים שונים.

כי בין אם הינך בעלים של חנות בגדים, בית מלאכה, משרד מחשבים או כל עסק אחר – סביר להניח שכמו כל בעל עסק, גם לך יש צורך בשקט  ובידיעה ברורה, שעל כל מקרה שלא יבוא: אם הציוד בעסק יינזק או ייגנב, אם ייגרם לך אובדן של מידע או רכוש, אם יקרה משהו לעובד שלך, אם מישהו יתבע אותך על רשלנות חלילה, ויש עוד רשימה ארוכה של "אם ואם" – מישהו יוכל לסייע לך להשיב את המצב לקדמותו, עם מינימום הפסדים וללא פגיעה בשגרת העבודה.

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן – כדי לספק לך את השקט הנדרש לך על מנת להתרכז בדברים החשובים באמת כמו איך להרחיב את העסק למשל…

באורן מזרח אנחנו מזמינים אותך לעשות ביטוח לעסקים, שתפור למידות ולצרכים שלך ושל עסקך –  לא פחות ולא יותר. במסגרת זו מוצעים לך מגוון כיסויים הנותנים מענה לצרכי מעסיקים, החל מביטוח לנזקים פיזיים לרכוש בבית העסק, המשך באחריות כלפי צד שלישי, ועד לאחריות המעביד כלפי העובדים – וכל מה שביניהם.

באורן מזרח אנחנו מאחלים וגם דואגים שהעסק שלך ימשיך, יפרח וישגשג תמיד

קבל הצעה
ביטוח לעסקים
ביטוח לעסקים

ביטוח אחריות כללית

פוליסות שנועדו לתת כיסוי משפטי בגין תאונה, פציעות, תביעות רשלנות, תשלומים כתוצאה מנזקי גוף ורכוש, הוצאות רפואיות, הוצאת דיבה, לשון הרע ועוד.

קבל הצעה
ביטוח לעסקים

ביטוח חבות מוצר

ליצרנים, סיטונאים וקמעונאים יש אחריות על נזקים שנגרמו לצרכנים המשתמשים במוצריהם. ביטוח אחריות המוצר מגן על בעל העסק מהפסדים כספיים עקב מוצר פגום שגורם לפגיעה גופנית. סכום הביטוח ייקבע בהתאם למוצרים שהמבוטח מייצר או מוכר.

קבל הצעה
ביטוח לעסקים

ביטוח אחריות מקצועית

כל בעל עסק המספק שירותים, מחשמלאי ועד עורך דין, חשוף בכל רגע לתביעות הנוגעות לרשלנות, מחדל, הפרת חובה מקצועית וכיו"ב. ביטוח אחריות מקצועית מספק הגנה וכיסוי למצבים אלה. כמובן שנתאים לך את הכיסויים הרלוונטיים למקצוע שלך.

קבל הצעה
ביטוח לעסקים

ביטוח נכס מסחרי

זהו ביטוח שנותן כיסוי לאובדן/נזק שנגרם לרכוש של העסק כתוצאה מקשת רחבה של אירועים אפשריים: סופה, סערה, ברד, שיטפון, ונדליזם, חוסר ציות אזרחי ועוד. המושג "נכס" רחב מאוד כך שתחת הגדרתו ניתן לכלול גם אובדן הכנסות, ניירות חברה וכסף, מבנים, מחשבים, הפרעה לעסקים ועוד.

ניתן לרכוש פוליסת ביטוח רכוש/נכס ב-2 צורות בסיסיות:
1. כל הסיכונים – לכיסוי מגוון רחב של אירועים וסכנות, מעבר למפורט בפוליסה.
2. סכנה ספציפית – לכיסוי הפסדים כתוצאה מסכנות המפורטות בפוליסה בלבד.
נשמח לייעץ לך באשר לסוג ביטוח הרכוש העסקי המתאים לך ולעסקך.

קבל הצעה

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם