צרו קשר

וואצאפ

השירותים שלנו

ביטוח סיעודי

ביטוח סיעודי

תוחלת חיים והצלתם – זה תפקיד הרפואה. איכות חיים – זה התפקיד שלנו.

החיים המודרניים מציבים אותנו במצבים אבסורדיים – מצד אחד הרפואה מאריכה את תוחלת החיים, ומספקת פתרונות רבים למחלות ותאונות. מצד שני, במקרים רבים, גם כשהחיים ממשיכים, איכותם נפגעת, לפעמים עד כדי מצב סיעודי.

להיות סיעודי זה אומר:

כולנו נתקלים למרבה הצער באנשים סיעודיים. אדם סיעודי אינו יכול להתנהל ולתפקד באופן עצמאי, והוא מסתייע בקרובי משפחה ומטפלים לביצוע פעולות בסיסיות יומיומיות כמו קימה, הליכה, אכילה, רחצה או עשיית צרכים.

כשאנחנו ניצבים מהצד השני של המתרס, כל הפעולות האלה מובנות מאליהן, ומצב סיעודי נראה לנו רחוק מאיתנו מרחק שנות אור. יחד עם זאת ולמרבה הצער, כל אחד מאיתנו עלול לחלות במחלה קשה או להיקלע לתאונה, שכתוצאה מהן נאבד את העצמאות, נהיה תלויים באחרים, ונדרש לאשפוז ולטיפולי שיקום יקרים כדי להמשיך לחיות בכבוד. מישהו צריך לממן את זה…

ביטוח סיעודי זה אומר:

ביטוח סיעודי הוא תעודת כבוד, כי הוא מעניק לאדם הסיעודי את האפשרות לחיות חיים מכובדים גם לאחר אובדן היכולת התפקודית שלו.

ביטוח סיעודי הוא מעטפת תמיכה רחבה, הכוללת שיקום וקבלת שירותים מקיפים וטובים בהתאם לצורך, וזאת מבלי להפוך למעמסה על הקרובים.

תגמולי הביטוח הסיעודי משמשים את המבוטח למימון הוצאות הטיפול והאשפוז הסיעודי בבית או במוסד סיעודי. מדובר בהוצאות גבוהות מאוד, שרבים מתקשים לממן ללא ביטוח הולם.

בשורה התחתונה, ביטוח סיעודי הוא אחד החשובים ברשימת הביטוחים.

במקרים רבים, חיים בלעדיו אינם חיים.

 

קבל הצעה
ביטוח סיעודי

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם