צרו קשר

וואצאפ

השירותים שלנו

ניהול תיקים

ניהול תיקים

ניהול תיק השקעות מקצועי יכול להתאים לך? שווה בדיקה!

יש לך צרות של עשירים? ירשת סכום מכובד? צברת חסכונות יפים עם הזמן? קיבלת את כספי הפרישה וחשוב לך לשמור על נזילותם? אין ספק, האופן שבו יושקע הכסף שלך במטרה לשמור על ערכו ולייצר ממנו הכנסה נוספת – זה מקור להתלבטות אמיתית.

בשלב כזה עולה גם ההתלבטות בין ניהול תיקים מקצועי לבין ניהול הכספים באופן עצמאי.  ההחלטה תלויה לפני הכול במאפיינים האישיים שלך כאדם ובציפיות שלך לגבי פירות ההשקעה. בהחלטה משתתפים גם מאפייני החיסכון עצמו – היקף, טווח השקעה, ייעוד וכיו"ב.

כך או אחרת לניהול תיקים מקצועי יש יתרונות, וחשוב לדבר עליהם:

  • ניהול מקצועי לצד שירות אישי – זה אומר שמנהל התיקים שלך יעשה בשבילך הכול ובמקצועיות מלאה: הוא יעקוב (במקומך) באופן יומיומי אחר כל מהלכי השוק ועל השפעתם האפשרית על היקף התיק שלך. הוא גם יבנה עבורך תיק השקעות בהתאם לצרכים האישיים שלך תוך התייחסות לכל פרמטר רלוונטי: סיכון, תשואה, טווח השקעה רצוי, מיסוי ועוד.
  • מומחיות, זה כל הסיפור – ניהול תיקי השקעות נעשה בידי מקצוען – מומחה בניהול תיק ניירות ערך שמורשה לכך ע"י המדינה. מנהל התיק יעשה כל בחירה בין חלופות ההשקעה השונות בצורה מושכלת, מתוך הבנת תנאי השוק וההשפעות הצפויות על מרכיבי התיק שלך. הוא יעקוב אחר ההשקעות השוטפות, ויבצע כל פעולה נדרשת בעקבות השינויים בשוק.
  • השליטה עדיין בידיים שלך – אם יש לך חשש מחוסר שליטה בתיק ההשקעות שלך, אפשר להירגע. באפשרותך לתת למנהל התיק הנחיות כלליות לפעילותו בתיק, ולשרטט לו את גבולות הגזרה בהם הוא רשאי לפעול. מנהל התיק יעבוד איתך יד ביד, תוך כדי כך שהוא ישתמש בידע ובניסיון שצבר כדי להשיג עבורך את התשואה המיטבית במגבלות הסיכון.

עדיין בהתלבטות? כדי לבצע בחירה מושכלת, ממליצים לך להתייעץ איתנו ולקבל את מירב האינפורמציה על החלופות השונות.

קבל הצעה
ניהול תיקים

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם