צרו קשר

וואצאפ

השירותים שלנו

פוליסת חיסכון

פוליסת חיסכון

הדור החדש של תוכניות החיסכון וההשקעה

לפעמים (עם פוליסת חיסכון) חלומות מתגשמים

מה החלום שלך? לקנות דירה? לנהוג ברכב חדש ונוצץ? לטייל מסביב לעולם? לממן  אוניברסיטה לילדים? לא חשוב מה החלום שלך, העיקר זה להגשים אותו, והדרך לעשות זאת היא על ידי חיסכון. ועוד משהו, ככל שהחיסכון שלך ינוהל טוב יותר, כך המטרות שלך יוגשמו מהר יותר.

אז אם חיפשת חיסכון וכזה שמנוהל טוב, אחת האפשרויות הטובות העומדות לרשותך כיום היא פוליסת חיסכון או פוליסת השקעה. זהו הדור החדש של תוכניות החיסכון וההשקעה מבית היוצר של ענף הביטוח.

מעניין, נכון? אז שנפרט? ככה זה יעבוד לך:

הפקדות לבחירתך:  באפשרותך לבצע הפקדה של סכום חד פעמי בכל עת ו/או להפקיד מדי החודש בהוראת קבע. רוצה להוסיף לתוכנית סכומים חד פעמיים מעת לעת? זה אפשרי לגמרי ללא צורך בפתיחת תוכנית חדשה.

נזילות בכל עת: פוליסת החיסכון נזילה בכל שלב, וניתן למשוך ממנה כספים בהתראה של 4 ימי עסקים. באפשרותך לבצע משיכות חלקיות או משיכות על פי רווחים.

מסלולי השקעה מגוונים: פוליסות חיסכון נפרשות על פני מגוון מסלולי השקעה לבחירתך. לכל מסלול יש אופי השקעה שונה, תקופת השקעה שונה, ומענה לצרכים שונים של המשקיעים. באפשרותך לשלב גם בין כמה מסלולים.

דמי ניהול שקופים וקבועים:  דמי הניהול הם העלות היחידה של משקיעים בפוליסות חיסכון –  אין  עמלות נלוות כגון עמלות קנייה ומכירה, שיעור הוספה, דמי משמרת, דמי נאמן וכיו"ב.

דחיית תשלום מס על הרווחים:  החלטת לעבור בין מסלולי ההשקעה? המעבר לא כרוך בתשלום מס רווחי הון, שכן זה נגבה במועד מימוש הכסף. היתרון הזה מקנה לך להרוויח תשואה גם על כסף שעדיין לא שולם כמס רווחים.

משיכה כפנסיה לכל החיים:  לפוליסת חיסכון יש יתרון ייחודי בשל היותה תוצר של חברת הביטוח. יתרון זה מקנה לך לבחור למשוך את התוכנית כפנסיה המשולמת לכל החיים. סכום הפנסיה נגזר מזכויות שיירשמו לזכותך בעת כניסתך לתוכנית.

הטבות מס לגמלאים:  זכאות לפטור ממס על רווחים עד גובה התיקרה של פוליסת החיסכון – בהגשת בקשה להחזר מס מפקיד השומה בצירוף אישור תשלום מס מטעם היצרן.

ניהול תוכנית החיסכון כתיק השקעות:  כן, לחלוטין! הכסף הנצבר בפוליסה מנוהל כתיק השקעות שניתן לצפייה אינטרנטית מעודכנת ברמה יומיומית, כולל מידע רחב על מסלול ההשקעה ועל ביצועי התוכנית.

 

קבל הצעה
פוליסת חיסכון

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם