צרו קשר

וואצאפ

השירותים שלנו

קרן השתלמות

קרן השתלמות

המון יתרונות בחיסכון אחד – משתלם!

המושג "קרן השתלמות" עולה בכל שיח בהקשר חיובי, ויש לכך סיבות טובות.

מדובר בערוץ החיסכון היחיד כיום, המאפשר לכל שכיר או עצמאי לצבור כספים לכל מטרה לטווח בינוני.

לאחר 6 שנים באפשרותך לפדות את הקרן כסכום הוני חד פעמי. אם ברצונך לפדות חלק מהכסף   לפני שעברו 6 שנים, ניתן לממש רק חלק מהסכום, לשמור על היתרה בקרן, ולהמשיך ליהנות מתשואות המאפשרות ביצוע משיכות חלקיות נוספות בכל עת על פי הצורך.

אז חשוב לנו לספר לך על כל היתרונות:

  • הטבות מס – ערוץ החיסכון היחיד לטווח בינוני המזכה בהטבות מס על ההפקדות. כמו כן, לאחר 6 שנים באפשרותך לפדות את הסכום והרווחים שנצברו בקרן, מבלי לשלם מס. 
  • רמת הסיכון לבחירתך – ביכולתך לבחור ברמת הסיכון הרצויה עפ"י פרופיל הסיכון המתאים לך. זאת מתוך היצע מסלולים שונים החל מסולידיים ועד למסלולים מתמחים.
  • מעבר מאפיק לאפיק ללא הפסד – רוצה לפצל חלק מהכספים גם לאפיקים אחרים על פי בחירתך? באפשרותך לעשות זאת ללא פגיעה בזכויות או בוותק.
  • כעבור 6 שנים: חיסכון נזיל ופטור ממס –עברו 6 שנים מפתיחת הקרן? באפשרותך לדחות את משיכת הכספים לכל זמן שיתאים לך, כאשר כל סכום שיופקד על ידך לקרן לאחר תום התקופה, ייהנה מזכויות של הקרן.  בינתיים זה מאפשר לך ליהנות מתוכנית חיסכון אידיאלית: כסף נזיל שזמין עבורך בכל עת, ופטור ממס רווחי הון.
  • טובות השתיים (או יותר) מן האחת – אם יש לך יותר מקרן אחת הרשומה על שמך וצברת ותק של 6 שנים לפחות באחת מהן, באפשרותך למשוך כספים מהקרן הנוספת ללא המתנה ל- 6 שנות ותק!

קרן השתלמות היא קרן אור בעולם שוק ההון והחיסכון

 

קבל הצעה
קרן השתלמות

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם