צרו קשר

וואצאפ

מאמרים

הידעתם? ביטוח נסיעות לחו

הידעתם? ביטוח נסיעות לחו"ל הוא בעצם ביטוח בריאות

כיסוי הבסיס בפוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל הוא להוצאות רפואיות שונות העלולות להיות לכם בעת השהות מחוץ לישראל. על כיסוי זה ניתן להוסיף הרחבות שונות כדי ליצור ביטוח מותאם אישית

כשאתם טסים לחו"ל, אתם ודאי דואגים: מה יקרה אם המזוודה תגיע בטעות ליעד אחר, אם יגנבו לכם את המחשב?

לכל אלה יש אפשרויות כיסוי במסגרת ביטוח נסיעות לחו"ל, אך הכיסוי החשוב ביותר הוא הכיסוי הרפואי.

כן, ביטוח נסיעות לחו"ל הוא קודם כל ביטוח בריאות, שנועד לכסות הוצאות רפואיות שיהיו לכם בעת השהות מחוץ לגבולות ישראל. בפועל, כל ביטוחי הבריאות שיש לכם אינם תקפים מהרגע שיצאתם עד הרגע בו חזרתם.

כיסוי הבסיס: הוצאות רפואיות בחו"ל

החל מ-2017, מועד החלת הרפורמה בביטוחי נסיעות, הכיסוי הבסיסי בביטוח נסיעות לחו"ל הוא הכיסוי הרפואי.

מה הכיסוי כולל?

  • הוצאות רפואיות – רופאים, מרפאות, אשפוז
  • תרופות
  • טיפולי חירום בשיניים
  • פינוי לבית חולים
  • הטסת מלווה מישראל
  • הטסה רפואית לישראל
  • הריון שאובחן בחו"ל (עד שבוע 12)
  • ביטוח צד ג'
  • איתור חילוץ והצלה

כלל הרכיבים של כיסוי הבסיס הם חובה, למעט שני האחרונים שחייבים להיות כלולים, אך ניתנים להסרה מן הפוליסה עפ"י דרישה – בחופשת קניות בלונדון באמת אין צורך בכיסוי לאיתור, חילוץ והצלה.

כאשר יוצאים לחופשה עם סיכונים מוגברים, כגון חופשת סקי או חופשת אקסטרים, חשוב להרחיב את הכיסוי הרפואי בהתאם, באמצעות הרחבות ייעודיות.

הרחבות רפואיות נוספות מיועדות לנוסעים בעלי צרכים רפואיים ייחודיים, כגון נשים בהריון ואנשים שעברו בתקופה שלפני הנסיעה אירוע רפואי כלשהו המחייב מעקב, או סובלים מבעיות רפואיות כרוניות – החמרה של מצב רפואי קודם בעת השהות בחו"ל.

כיסוי לפריטי רכוש (כבודה)

אחרי שדאגתם לבריאותכם, אפשר להתחיל לדאוג גם למזוודות ולמטען, באמצעות הרחבות מיוחדות לכבודה, ולמחשב האישי, שהפך בשנים האחרונות לפריט "חובה" לא רק בנסיעות עסקים.

מי ששוכר רכב בחו"ל יכול להוסיף לפוליסת ביטוח נסיעות גם כיסוי לביטול השתתפות עצמית ברכב שכור, למקרה של תאונת דרכים או גניבת הרכב השכור.

כיסוי לביטול נסיעה או קיצור נסיעה

כאשר אתם מתכננים טיול או חופשה זמן מה מראש, ומבטיחים לעצמכם את שירותי התיירות, ואף משלמים חלק או את מלוא הסכום, כדאי לדאוג למקרה בו תצטרכו, חלילה, לבטל את הנסיעה. זה קורה.

לצורך כך קיימת הרחבה לביטול נסיעה, אותה יש לרכוש בסמוך למועד רכישת שירותי התיירות, ולא יאוחר מ-7 ימים מיום רכישת הכרטיסים.

קיימת גם הרחבה לקיצור נסיעה, למקרה שתאלצו לחזור לישראל לפני המועד המתוכנן.

כפי שאתם רואים, ביטוח נסיעות לחו"ל הוא מוצר ביטוחי גמיש וחכם, שמאפשר לכם להתאים את הכיסויים לאופי הנסיעה ולהרכב הנוסעים. מומלץ להתייעץ עם סוכן הביטוח לקראת כל נסיעה, על מנת להבטיח את הכיסוי הנכון והאופטימלי.

לקבלת הצעת מחיר בקליק , המשתלמת ביותר מבין 5 חברות ביטוח לחץ כאן

נסיעה טובה וחופשה נעימה.

מאמרים נוספים בשבילך

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם