צרו קשר

וואצאפ

מאמרים

נזקי הסערה: אנחנו כאן לשירותכם

נזקי הסערה: אנחנו כאן לשירותכם

לקוחות יקרים, סוכני אורן-מזרח מחכים לכם עם המידע, הייעוץ, והשירות לטיפול בתביעות רכב ודירה בגין נזקי הסערה

הסערה הגדולה שחווינו בעת האחרונה, גרמה להצפות שכולנו ראינו בטלוויזיה. ערים מוצפות, שכונות שנראות כמו ונציה, בתים ודירות מלאים במים – מחזות שאנחנו לא רגילים בהם בישראל החמה, שמתמודדת בעיקר עם חורפים שחונים. הפעם האחרונה שהיו בישראל הצפות בהיקף כזה היתה בשנת 1992.

מובן לכל כי הסערה וההצפות הן אירוע ביטוחי גדול מימדים, עם היבטים לאומיים ומוניציפליים, וגם, כמובן, היבטים פרטיים ועסקיים.

מה חשוב לדעת?

קודם כל, דבר אחד פשוט ובסיסי: אם אתם מבוטחים, אתם מכוסים:

  • ביטוח מקיף לרכב
  • ביטוח דירה מבנה
  • ביטוח דירה תכולה
  • ביטוח עסק
  • ביטוח משכנתא

הרכוש שלכם ניזוק בסערה? אם עדיין לא יצרתם קשר עם סוכן הביטוח שלכם בסוכנות אורן-מזרח, עשו זאת בהקדם אפשרי. אנו ערוכים לספק לכם את המידע, הייעוץ והשירות.

מי שאינו מבוטח יכול לנסות לפעול מול הרשות המקומית. זה יכול להיות מועיל, ולו באופן חלקי, במקרים בהם הנזק לרכוש נגרם גם כתוצאה מרשלנות של הגורמים האחראים.

מה הלאה?

אי אפשר לחזות האם סערה בהיקף כזה תחזור גם בשנה הבאה, או ששוב יעברו כמה שנים עד לסערה הבאה. יש הקושרים את מזג האוויר לתופעות אקלימיות שמתגברות ברחבי העולם. אבל גם סערות עוצמתיות פחות יכולות לגרום לנזקי הצפה ולנזקים אחרים.

ביטוח הוא לא משחק של ניחושים. ביטוח עושים כדי להיות מוגנים מפני הבלתי צפוי, בתקווה שלא יקרה.

מי שעבר את הסערה הנוכחית עם פוליסה מתאימה, יודע שההשקעה משתלמת ובוודאי מבין שכדאי לשמור על השקט הנפשי. מי שלא היה מבוטח למד את אותו דבר בדרך הקשה.

אנחנו כאן לשירותכם.

מאמרים נוספים בשבילך

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם